Něco málo o nás

  • Lucy4Music:
  • klávesy: Jirka Jelínek
  • basová kytara: Jirka Jelínek
  • bicí, perkuse: Šimon Sajner, Josh Krato
  • zpěv: Lucie Motošická


Historie/vývoj kapely:

Lucy4Music jsem založila roku 2013. Obklopila jsem se výbornými hudebníky s ideou dělat hlavně vlastní písničky, popřípadě dávat kabát starším, převážně gospelovým, songům. V naší první sestavě byla klavíristka Hanka Fišerová, Petr Benýšek na kytaru a Alex Trča na cajon. Od počátku jsme fungovali jako českoamerická kapela. 

Od roku 2014 vystupujeme po kavárnách, festivalech, aj.

V roce 2018 jsme skončili na 2. místě na krajské soutěži Porta v Praze. Na tradičním letním festivalu Porta v Řevnicích jsme pak získali zvláštní ocenění vokální projev.

V roce 2017 jsme nahráli první čtyři autorské písně, v roce 2018 další píseň s názvem Kde domov můj (vyšla na jaře 2019)- všechny najdete na youtube https://www.youtube.com/results?search_query=lucy4Music nebo přímo na těchto stránkách.

Ještě v roce 2019 jsme také úspěšně prošli do finále soutěže Notování - videa ze soutěže najdete dole na úvodní straně našich webových stránek i na youtube.

V srpnu toho roku jsme měli naši písničku Kde domov můj po 3 týdny v hitparádě Českého rozhlasu 2 Česká dvanáctka.

Nahrávali jsme a dlouho fungovali ve složení Petr Benýšek kytara, Silva Náhlá klávesy, Scott Hamilton Andrews baskytara a Josh Krato bicí/cajon a já zpěv. Za Scotta pak přišel basák Vojta Tělupil.

Na podzim 2019 se Silva, Petr a Vojta rozhodli kapelu opustit. Fungovali jsme takto dlouho a proto to pro mě nebylo jednoduché. Zvažovala jsem, co dál a Josh mi dodal odvahu, že chce pokračovat. Rozhodla jsem se oslovit nové výborné hudebníky - multiinstrumentalisty Jirku Jelínka a Tomáše Pavlíčka, aj. Zároveň jsem v té době dostala nabídku natočit pořad a představit naší hudbu na Country rádiu. Pořad Srdcem v Country šel v prosinci 2019. 

Od ledna 2020 zkoušíme, znovu vystupujeme a těšíme se, že si poprvé vyzkoušíme busking:-) 

Lucie

Fotky, plakáty, aj.